Založiť webovú stránku alebo eShop
#

Meno

             Name             

Ročník

B. year

Krajina

Country

    Klub / Tím

           Club / Team      

Bydlisko

Home town

Zaplatené

Payment

 001.  Denisa Rakovská 1972 SVK  -  Bratislava Áno / Yes
 002.  Michal Kostka 1979 SVK  BEHAME.sk  Bratislava Áno / Yes
 003.  Blažena Orošová 1972 SVK  Aj MYsme BEH :)  Bratislava Áno / Yes
 004.  Juraj Drotován 199b3 SVK  Three Rabbits Rača  Bratislava Áno / Yes
 005.  Marián Kuštár 1985 SVK  -  Bratislava Áno / Yes
 006.  Marián Habšuda 1979 SVK  -  Bratislava Áno / Yes
 007.  Karol Vlasko 1977 SVK  You'll never run alone  Bratislava Áno / Yes
 008.  Martin Stoličný 1969 SVK  REDE  Bratislava Áno / Yes
 009.  Miroslav Košík 1974 SVK  Carpathoholics  Bratislava Áno / Yes
 010.  Marián Bordáč 1982 SVK  iRun Family  Bratislava Áno / Yes
 011.  Peter Bartek 1973 SVK  UltraFans  Bratislava Áno / Yes
 012.  Ivan Pavelka 1967 SVK  -  Bojničky Áno / Yes
 013.  Matúš Pisár 1983 SVK  -  Komárno Áno / Yes
 014.  Peter Verček 1975 SVK  Running Pussies  Bratislava  
 015.  Peter Kabaň 1978 SVK  -  Vavrečka Áno / Yes
 016.  Dávid Šulko 1988 SVK  -  Trnava Áno / Yes
 017.  Barbora Buzášiová 1990 SVK  -  Bratislava  
 018.  Jozef Hrúz 1976 SVK  venga !  Trnava Áno / Yes
 019.  Jozef Madzin 1985 SVK  -  Poprad Áno / Yes
 020.  Jakub Vojtašek 1987 SVK  -  Kravany  
 021.  Marcel Kuchárek (v štafete) 1984 SVK  Trnavské Lemry  Trnava Áno / Yes
 022.  Denisa Kušnierová 1977 SVK  AŠK Slávia Trnava  Trnava  
 023.  Richard Hrubala 1980 SVK  -  Trnava Áno / Yes
 024.  Miloš Kuba Danaj 1976 SVK  -  Malženice Áno / Yes
 025.  Juraj Török 1989 SVK  BEHAME.sk  Viničné  
 026.  Ján Žila 1972 SVK  ALU  Bratislava Áno / Yes
 027.  Juraj Pobjecky 1987 SVK  Zaraguza  Piešťany Áno / Yes
 028.  Attila Tóbi 1975 SVK  -  Komárno  
 029.  Martin Knapčok 1977 SVK  TC Talent  Pezinok Áno / Yes
 030.  Michal Kubinec 1979 SVK  Fokle a fusakle  Bratislava Áno / Yes
 031.  Matúš Polák 1979 SVK  Fokle a fusakle  Bratislava  
 032.  Július Sabó 1980 SVK  Fokle a fusakle  Lučenec Áno / Yes
 033.  Stanislav Januška 1954 SVK  -  Trenčín Áno / Yes
 034.  Tomáš Vrzáček 1974 CZE  CS-1000  Hustopeče  
 035.  Tereza Čepková 1990 SVK  -  Košice Áno / Yes
 036.  Pavol Matiaško 1977 SVK  Karpatskí vlci  Pezinok Áno / Yes
 037.  Martin Juran 1991 SVK  -  Modra  
 038.  Daniel Neštický 1978 SVK  -  Biely Kostol Áno / Yes
 039.  Rastislav Hornak 1979 SVK  -  Pezinok Áno / Yes
 040.  Michal Launer 1974 SVK  HK Slávia STU Bratislava  Bratislava  
 041.  Martin Brejcha 1985 SVK  Devínska Nová Ves  Bratislava Áno / Yes
 042.  Martin Olšiak 1978 SVK  -  Bratislava Áno / Yes
 043.  Bronislav Novák 1985 SVK  Železná studnička  Bratislava Áno / Yes
 044.  Jozef Adamik 1969 SVK  -  Bratislava Áno / Yes
 045.  Radek Hrabčák 1978 CZE  -  Brno Áno / Yes
 046.  Marian Juhász 1983 SVK  -  Galanta  
 047.  Braňo Drgoňa 1979 SVK  DNF  Bratislava Áno / Yes
 048.  Juraj Horský 1962 SVK  Pulse 230  Vrbové Áno / Yes
 049.  Hana Rosenbergova 1988 SVK  Easyrun  Bratislava Áno / Yes
 050.  Barbora Kováčiková 1978 SVK  Slimáci na plný plyn  Bratislava Áno / Yes
 051.  Karol Kňava 1981 SVK  Slimáci na plný plyn  Bratislava Áno / Yes
 052.  Dušan Haruštiak 1975 SVK  -  Stupava Áno / Yes
 053.  Ľubomír Malček 1971 SVK  BK Greenfuelz Leopoldov  Trnava Áno / Yes
 054.  Ľubica Fenclová 1978 SVK  HO IAMES  Bratislava Áno / Yes
 055.  Radovan Harach 1980 SVK  TK Filozof  Bratislava Áno / Yes
 056.  Aleš Diko 1970 SVK  -  Bratislava Áno / Yes
 057.  Peter Juričko 1972 SVK  Liga Lanovka  Bratislava Áno / Yes
 058.  Jakub Hybl 1992 SVK  -  Žilina Áno / Yes
 059.  Rastislav Novák 1984 SVK  Carpathoholics  Bratislava Áno / Yes
 060.  Roland Bielčik 1971 SVK  Carpathoholics  Šamorín Áno / Yes
 061.  Martin Lištjak 1981 SVK  Carpathoholics  Trnava Áno / Yes
 062.  Pavol Vataj 1975 SVK  -  Bratislava Áno / Yes
 063.  Anton Hrabovský 1958 SVK  CrossCountryClub Rača  Bratislava Áno / Yes
 064.  Peter Baďura 1981 SVK  Bež ako vieš  Bratislava Áno / Yes
 065.  Lukáš Dvonč 1986 SVK  -  Partizánske Áno / Yes
 066.  Peter Turčan 1975 SVK  Snowsports.sk  Žiar nad Hronom Áno / Yes
 067.  Marek Hroššo 1976 SVK  Stefaniktrail.sk  Bratislava Áno / Yes
 068.  Marián Caltík 1986 SVK  -  Myjava Áno / Yes
 069.  Emil Páleník 1972 SVK  BK Pyxida  Veľké Vozokany  
 070.  Peter Vargovič 1981 SVK  SAV running team  Bratislava  
 071.  Jolana Kubátová 1967 SVK  iRun Family  Bratislava Áno / Yes
 072.  Peter Mazán 1983 SVK  -  Veľký Krtíš  
 073.  Peter Kováč 1975 SVK  MK-700  Pezinok Áno / Yes
 074.  Peter Kubala 1981 SVK  -  Bratislava Áno / Yes
 075.  Alexandra Dubničková 1984 SVK  -  Pezinok Áno / Yes
 076.  Martina Podhorcová 1979 SVK  -  Šamorín Áno / Yes
 077.  Martin Drozd 1982 SVK  MF100 / Dynafit  Žilina Áno / Yes
 078.  Dušan Hájek 1986 SVK  M.R.C.I.N.A.  Bratislava Áno / Yes
 079.  Peter Fijalka 1987 SVK  Racisdorf  Bratislava Áno / Yes
 080.  Ivo Ivan 1980 SVK  Aj MY sme BEH :)  Bratislava Áno / Yes
 081.  Roman Kovačovič 1986 SVK  -  Bratislava Áno / Yes
 082.  Branislav Gereg 1993 SVK  CS-1000  Kvašov  
 083.  Roman Babulic 1967 SVK  MOBI TRADE  Topoľčany Áno / Yes
 084.  Slavomír Ružek 1972 SVK  -  Modra Králová Áno / Yes
 085.  David Nagy 1967 SVK  Agrimex team.  Bratislava Áno / Yes
 086.  Katarína Kováčová 1985 SVK  BERNOHY.sk  Trnava Áno / Yes
 087.  Tomáš Šamudovský 1980 SVK  PSA Mix Team  Trnava Áno / Yes
 088.  Boltežar Gregorič 1969 SVK  -  Lehota pod Vtáčnikom Áno / Yes
 089.  Jana Frič 1985 SVK  -  Kostolná pri Dunaji  
 090.  Erik Hübner 1977 SVK  -  Bratislava Áno / Yes
 091.  Martin Móži 1982 SVK  -  Bratislava Áno / Yes
 092.  Tomáš Ficek 1986 SVK  -  Partizánske Áno / Yes
 093.  Katarína Janechová 1982 SVK  TK Filozof  Trnava Áno / Yes
 094.  Ľubomír Bučko 1975 SVK  -  Bratislava Áno / Yes
 095.  Ondrej Lauko 1979 SVK  -  Bernolákovo  
 096.  Tomáš Borčin 1992 SVK  -  Hostie Áno / Yes
 097.  Barbora Sadloňová 1985 SVK  Nezávislosť Bratislava  Bratislava  
 098.  Ján Gubáň 1967 SVK  -  Bratislava  
 099.  Roman Žiara 1986 SVK  R.T.T. Klub  Bratislava Áno / Yes
 100.  Zuzana Alexanderčíková 1981 SVK  Nezávislosť BA/BK Spartak  Bratislava  
 101.  Marta Hancková 1975 SVK  Nezávislosť Bratislava  Bratislava  
 102.  Belo Kováč 1954 SVK  Bratislava  Bratislava  
 103.  Bohuš Mišovič 1977 SVK  -  Bratislava Áno / Yes
 104.  Michal Jakubec 1981 SVK  Zažiť  Trenčín Áno / Yes
 105.  Borek Kučera 1984 CZE  -  Olomouc  
 106.  Pavel Soukup 1969 SVK  Karpatskí vlci  Pezinok  

ŠTAFETY:

#

Mená členov štafetového družstva

Relay team member names

Názov družstva

      Relay team name    

Zaplatené

Payment

 R01. 
  • Adrián Jágrik
  • Marcel Kuchárek
  • Ladislav Mazúr
  • Patrícia Jágrik Pristachová
 Guláš a pivo                    Áno / Yes
R02.
  • Dávid Šulko
  • Pavol Šulko
 Otec a syn Áno / Yes
R03.
  • Timotej Kelcsenyi
  • Matúš Jedinák
  • Rado Bobrik
  • Eduard Randl
 EMKO Áno / Yes
R04.
  • Petra Prekopová
  • Jozef Kotleba
 SHEruns meets HEruns :) Áno / Yes
R05.
  • Adriana Bírová
  • Peter Kukura
  • Martin Halász
 PSA Mix Team 1 Áno / Yes
R06.
  • Ladislav Halász
  • Martin Mrva
  • Petra Charbulová Palkovičová
  • Gabriela Kudolová
 PSA Mix Team 2 Áno / Yes
R07.
  • Ján Čech
  • Kamil Mazán
 Karpatské Chrty Áno / Yes
R08.
  • Petr Posker
  • Martin Rybár
  • Pavol Redler
  • Juraj Podracký
 Metatron Capital Áno / Yes

Číslo v prvom stĺpci označuje poradie prihlášky, nie štartovné číslo.
The number in first column is not the start number, but the number of the enrollment.

TOPlist