Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

DOPRAVA

Organizátor podujatia zabezpečuje zmluvnú autobusovú dopravu pre vopred registrovaných a nahlásených účastníkov z Bratislavy na štart. Autobus bude pristavený na konečnej trolejbusu 212 oproti vjazdu do Vojenskej nemocnice o 06:30 v sobotu ráno. Odchod autobusu je o 6:45, prosíme o dochvíľnosť. Organizátor nezabezpečuje dopravu z cieľa, ani z jednotlivých kontrolných stanovíšť v prípade predčasného ukončenia (nedokončenia trasy). Preprava členov štafetových družstiev je v ich vlastnej réžii. Tu je zoznam spojov (autobusy a vlaky), ktorými je možné sa dostať na miesto štartu pred 09:00.

Spoje z Bratislavy

Bratislava 06:00 - Pezinok, žel. stanica 06:22 (vlak Os 3005)

Pezinok, žel. stanica 06:55 - Modra, Piesok 07:23 (bus)

Spoje z Trnavy

Trnava 06:12 - Pezinok, žel. stanica 06:36 (vlak Os 3004)

Pezinok, žel. stanica 06:55 - Modra, Piesok 07:23 (bus)

Príjazd autom na štart

Ak idete smerom od Bratislavy, za Modrou (ešte pred obcou Modra-Kráľová) odbočte doľava a ďalej pokračujte cez Harmóniu až na parkovisko pri autobusovej zastávke Modra, Piesok.

Ak idete smerom od Trnavy, v obci Modra-Kráľová pri kostole odbočte doprava smerom na Harmóniu, v Harmónii sa napojíte na cestu vedúcu od Modry až na parkovisko pri autobusovej zastávke Modra, Piesok.

Parkovanie

V lokalite Svätý Jur-Neštich (2. odovzdávka) je vhodné nájsť parkovanie v dolnej časti dediny, ulica na ktorej sa nachádza kontrolné stanovište, je úzka a parkovanie je tam náročné. Parkovanie pri Vojenskej nemocnici v blízkosti Partizánskej lúky  (v blízkosti cieľa) je problematické kvôli zvýšenému počtu rekreantov v tejto oblasti, odporúčame preto využiť dohodnuté bezplatné parkovanie na parkovisku v areáli Vojenskej nemocnice. Pri príchode na vrátnicu nemocnice (v tesnej blízkosti kruhového objazdu) použite na bezplatné parkovanie heslo "Rýchlik Zoška - Bratislava". Okrem toho môžete parkovať na verejných parkoviskách v okolí Partizánskej lúky a na ulici K Železnej studienke a/alebo na ulici Pri Suchom mlyne. 

Spoje v Bratislave

Ak sa potrebujete dostať z cieľa na vlak (hlavná stanica), zo zastávky Vojenská nemocnica (v tesnej blízkosti cieľa) chodí trolejbus 212 (na zastávku SAV). Na autobusovú stanicu Mlynské Nivy sa dostanete z blízkej zastávky Patrónka autobusom 21. Oba spoje platia aj v opačnom smere. Cestovné poriadky spojov nájdete na www.imhd.sk.

TOPlist