Založiť webovú stránku alebo eShop

VÝSLEDKY RZB 2014

>>>Podrobné výsledky podujatia Rýchlik Zoška Bratislava 2014<<<

KATEGÓRIA: ULTRA JEDNOTLIVCI (U)

 Por.  Meno a priezvisko Ročník Krajina Bydlisko Klub / Tím Čas
 1.  Mikuláš Kéri 1977 SVK  Bratislava  Kajakslávia 04:15
 2.  Erik Hübner 1977 SVK  Bratislava  iRun 04:38
 3.  Filip Jánoš 1979 SVK  Modra  Modranský skialpinisty 04:44
4.  Ricardo Diaz 1976 ESP  Bratislava  Spain 04:49
5.-6.  Igor Bazovský 1969 SVK  Bratislava  KST Limba turist 04:59
5.-6.  Anton Ivánek 1980 SVK  Bratislava   04:59
7.  Marián Kamendy 1972 SVK  Bratislava  SunRun4Fun 05:00
8.  Juraj Macak 1976 SVK  Trenčín  Bernosport 05:03
9.-10.  Ivo Ivan 1980 SVK  Bratislava  Aj MY sme BEH :) 05:05
9.-10.  Andrej Krno 1978 SVK  Bratislava   05:05
11.-12.  Adam Lisý 1988 SVK  Bánovce nad Bebravou   05:11
11.-12.  Slavo Ružek 1972 SVK  Modra-Kráľová   05:11
13.  Dávid Šulko 1988 SVK  Trnava  Trnava 05:15
14.-15.  Ronald Hudek 1981 SVK  Galanta  ROHLIK GA 05:18
14.-15.  Silvia Petrjánošová (1.) 1980 SVK  Bratislava  Nezávislosť BA 05:18
16.  Rastislav Kriška 1983 SVK  Bratislava   05:28
17.  Michal Jakubec 1981 SVK  Dubová  Zažiť 05:32
18.  Ladislav Halász 1972 SVK  Čierna Voda   05:33
19.  Peter Turčan 1975 SVK  Žiar nad Hronom  Snowsports.sk 05:36
20.-21.  Ľubomír Okruhlica 1952 SVK  Bratislava  Nezávislosť BA 05:39
20.-21.  Matúš Kováčik 1983 SVK  Bratislava  Aj MY sme BEH :) 05:39
22.  Miroslav Pauček 1979 SVK  Dolné Dubové  Aj MY sme BEH :) 05:43
23.  Marek Prachar 1978 SVK  Dunajská Lužná  Dunajská Lužná 05:45
24.  Viktor Špalek 1986 SVK  HKBTC  Aj MY sme BEH :) 05:46
25.  Juraj Šintál 1985 SVK  Trnava  BERNOHY 05:50
26.-27.  Martin Juran 1991 SVK  Modra   05:52
26.-27.  Peter Kabaň 1978 SVK  Vavrečka   05:52
28.  Marián Bordáč 1982 SVK  Bratislava  iRun 05:53
29.  Peter Gemeran 1981 SVK  Bratislava   05:54
30.  Marián Habšuda 1979 SVK  Bratislava  FreeAnakata.se 05:56
31.-32.  Ivan Belica 1988 SVK  Dolné Orešany   05:59
31.-32.  Ľubomír Bučko 1975 SVK  Bratislava   05:59
33.-34.  Gabriela Ambrušová (2.) 1984 SVK  Piešťany  KPA 06:03
33.-34.  Rastislav Cabala 1978 SVK  Trenčín  KPA 06:03
35.  Peter Belica 1992 SVK  Dolné Orešany  Dolné Orešany 06:15
36.  Jakub Vojtašek 1987 SVK  Kežmarok   06:17
37.-38.  Martin Gajanec 1982 SVK  Trnava   06:20
37.-38.  Pavol Matiaško 1977 SVK  Pezinok   06:20
39.-40.  Milan Siska 1985 SVK  Kežmarok   06:21
39.-40.  Peter Verček 1975 SVK  Bratislava  Geronimo.sk 06:21
41.  Marek Siska 1982 SVK  Kežmarok   06:24
42.  Radek Dočkal 1966 CZE  Brno  RILA TEAM Brno 06:25
43.  Rastislav Hornak 1979 SVK  Pezinok   06:30
44.  Marek Hroššo 1976 SVK  Bratislava  STEFANIKTRAIL.SK 06:33
45.  Matúš Polák 1979 SVK  Trnava  Fokle a fusakle 06:48
46.  Slavomír Glesk 1974 SVK  Bratislava  UCSG 06:51
47.  Tomáš Kováč 1983 SVK  Bratislava   06:59
48.  Peter Macháček 1978 SVK  Bratislava   07:02
49.  Tomáš Podhradský 1979 SVK  Žilina  STS Chvojkovice-Brod 07:05
50.  Tatiana Zacharovská (3.) 1981 SVK  Štefanová   07:10
51.  Marián Juhász 1983 SVK  Želovce   07:22
52.  Ľubomír Urmanič 1953 SVK  Pezinok  Sám za seba Pezinok 07:23
53.  Marek Marťák 1977 SVK  Bratislava  ADRA 07:31
54.  Jozef Oravec 1959 SVK  Bratislava  ZSE Run / TK Štart 07:39
55.  Katarína Janechová (4.) 1982 SVK  Trnava  TK Filozof 07:43
56.-57.  Blažena Orošová (5.) 1972 SVK  Bratislava  Aj MY sme BEH :) 08:10
56.-57.  Cyril Bohunický 1963 SVK  Trnava   08:10
59.-60.  Matej Miklánek 1984 SVK  Bratislava   08:15
59.-60.  Andrea Zajacová (6.) 1985 SVK  Gelnica   08:15
61.  Juraj Horský 1962 SVK  Vrbové  Pulse 230 08:20
62.  Michal Kubinec 1979 SVK  Bratislava  Fokle a fusakle 08:24
DNF  Belo Kováč 1954 SVK  Bratislava  BeTa DNF
DNF  Pavel Soukup 1969 SVK  Pezinok   DNF

KATEGÓRIA: TURISTI - DIAĽKOPLAZI (T)

 Por.  Meno a priezvisko Ročník Krajina Bydlisko Klub / Tím Čas
 1.  Dušan Konečný 1978 SVK  Kráľová pri Senci   07:01
 2.  Ján Naňo 1978 SVK  Trnava  SDB 07:28
 3.  Marcela Radulyová (1.) 1981 SVK  Košice  Behnaboso.sk 07:44
4.  Peter Kincel 1989 SVK  Bánov   08:08
5.-7.  Erika Vinceová (2.) 1981 SVK  Košice  KEKZB 08:30
5.-7.  Martin Ždila 1980 SVK  Košice  Freemap.sk 08:30
5.-7.  Matúš Pisár 1983 SVK  Komárno   08:30
8.  Mário Martinec 1980 SVK  Bernolákovo   08:39
9.  Zoltán Pulai 1984 SVK  Olováry   08:44
10.-11.  Vlado Jakubec n/a SVK  n/a   09:38
10.-11.  Renáta Šranková (3.) n/a SVK  n/a   09:38
12.  Denisa Rakovská (4.) n/a SVK  Bratislava   09:49
13.-16.  Rastislav Novák 1984 SVK  Streda nad Bodrogom  Applied Precision 10:01
13.-16.  Miroslav Košík 1974 SVK  Bratislava  Applied Precision 10:01
13.-16.  Roland Bielčik 1971 SVK  Šamorín  Applied Precision 10:01
13.-16.  Marian Grebač 1978 SVK  Dunajská Lužná  Applied Precision 10:01
17.  Juraj Kačo 1983 SVK  Bratislava  Nezávislosť BA 10:17
18.  Ladislav Mazur 1974 SVK  Bratislava   10:21
19.-20.  Michal Packa 1986 SVK  Bratislava   10:42
19.-20.  Jozef Sýkora 1982 SVK  Bratislava   10:42
DNF  Vladimír Krutka 1988 SVK  Bratislava   DNF
DNF  Peter Sumec 1983 SVK  Bratislava   DNF

KATEGÓRIA: ŠTAFETY (S)

 Por.  Názov štafety Členovia štafety Krajina Čas
 1.  LE-BO-100  Milan Leskovský, Rado Bobrík, Martin Stoličný, Zuzana Stoličná SVK 04:33
 2.  KOKOKRABRI  Ivan Kováč, Miroslav Kráčalík, Peter Brindza, Michaela Koháryová SVK 05:33

 

TOPlist