Založiť webovú stránku alebo eShop

VÝSLEDKY RZB 2015

>>>Priebeh podujatia Rýchlik Zoška Bratislava 2015<<<

KATEGÓRIA: ULTRA JEDNOTLIVCI

 Por.  Meno a priezvisko Ročník Krajina Bydlisko Klub / Tím Čas
 1.  Bronislav Novák 1985 SVK  Bratislava  Železná studnička 04:17
 2.  Martin Knapčok 1977 SVK  Pezinok  TC Talent 04:41
 3.  Ivo Ivan 1980 SVK  Bratislava  Aj MY sme BEH :) 04:42
4.  Juraj Drotován 1993 SVK  Bratislava  Three Rabbits Rača 04:43
5.-6.  Erik Hübner 1977 SVK  Bratislava   04:52
5.-6.  Dávid Šulko 1988 SVK  Trnava   04:52
7.  Roman Žiara 1986 SVK  Bratislava  R.T.T, Klub 04:54
8.  Tomáš Borčin 1992 SVK  Hostie   04:57
9.  Denisa Kušnierová (1.) 1977 SVK  Trnava  AŠK Slávia Trnava 05:06
10.  Juraj Pobjecky 1987 SVK  Piešťany  Zaraguza 05:11
11.  Peter Mazán 1983 SVK  Veľký Krtíš   05:13
12.-13.  Jozef Madzin 1985 SVK  Poprad   05:15
12.-13.  Ľubomír Bučko 1975 SVK  Bratislava   05:15
14.  Bohuš Mišovič 1977 SVK  Bratislava   05:16
15.  Emil Páleník 1972 SVK  Veľké Vozokany  BK Pyxida 05:17
16.  Peter Kabaň 1978 SVK  Vavrečka   05:18
17.  Peter Turčan 1975 SVK  Žiar nad Hronom  Snowsports.sk 05:19
18.  Martin Stoličný 1969 SVK  Bratislava  REDE 05:20
19.  Michal Kostka 1979 SVK  Bratislava  BEHAME.sk 05:26
20.  Pavol Matiaško 1977 SVK  Pezinok  Karpatskí Vlci 05:28
21.-22.  Roman Babulic 1967 SVK  Topoľčany  MOBI TRADE 05:30
21.-22.  Slavomír Ružek 1972 SVK  Modra-Kráľová   05:30
23.-25.  Anton Hrabovský 1958 SVK  Bratislava  CrossCountryClub Rača 05:34
23.-25.  Michal Jakubec 1981 SVK  Trenčín  Zažiť 05:34
23.-25.  Jozef Hrúz 1976 SVK  Trnava  Venga ! 05:34
26.  Radek Hrabčák 1978 CZE  Brno   05:35
27.  Branislav Gereg 1993 SVK  Kvašov  CS-1000 05:37
28.  Ján Gubáň 1967 SVK  Bratislava   05:38
29.-30.  Ondrej Lauko 1979 SVK  Bernolákovo   05:40
29.-30.  Pavel Soukup 1969 SVK  Pezinok  Karpatskí vlci 05:40
31.-33.  David Nagy 1967 SVK  Bratislava  Agrimex team 05:43
31.-33.  Marián Kuštár 1985 SVK  Bratislava   05:43
31.-33.  Jozef Adamik 1969 SVK  Bratislava   05:43
34.-35.  Marek Hroššo 1976 SVK  Bratislava  Stefaniktrail.sk 05:44
34.-35.  Peter Baďura 1981 SVK  Bratislava  Bež ako vieš 05:44
36.  Aleš Diko 1970 SVK  Bratislava   05:45
37.  Dušan Hájek 1986 SVK  Bratislava  M.R.C.I.N.A 05:46
38.  Marián Bordáč 1989 SVK  Bratislava  iRun Family 05:47
39.  Martin Lištjak 1981 SVK  Trnava  Carpathoholics 05:48
40.-41.  Ivan Pavelka 1967 SVK  Bojničky   05:49
40.-41.  Dušan Haruštiak 1975 SVK  Stupava   05:49
42.-43.  Peter Bartek 1973 SVK  Bratislava  UltraFans 05:51
42.-43.  Marcel Kuchárek 1984 SVK  Trnava  Trnavské Lemry 05:51
44.  Marián Habšuda 1979 SVK  Bratislava   05:54
45.-47.  Peter Kubala 1981 SVK  Bratislava   06:08
45.-47.  Pavol Vataj 1975 SVK  Bratislava   06:08
45.-47.  Braňo Drgoňa 1979 SVK  Bratislava  DNF 06:08
48.  Karol Vlasko 1977 SVK  Bratislava  You'll never run alone 06:11
49.  Daniel Neštický 1978 SVK  Biely Kostol   06:13
50.  Jolana Kubátová (2.) 1967 SVK  Bratislava  iRun Family 06:24
51.  Tereza Čepková (3.) 1990 SVK  Košice   06:31
52.  Martin Móži 1982 SVK  Bratislava   06:35
53.  Matúš Polák 1979 SVK  Bratislava  Fokle a fusakle 06:41
54.  Tomáš Šamudovský 1980 SVK  Trnava  PSA Mix Team 06:57
55.  Rastislav Novák 1984 SVK  Bratislava  Carpathoholics 07:00
56.-57.  Cyril Bohunický 1963 SVK  Trnava   07:02
56.-57.  Ľubomír Malček 1971 SVK  Trnava  BK Greenfuelz Leopoldov 07:02
58.  Tomáš Vrzáček 1974 CZE  Hustopeče  CS-1000 07:04
59.-60  Miroslav Košík 1974 SVK  Bratislava  Carpathoholics 07:07
59.-60.  Roland Bielčik 1971 SVK  Šamorín  Carpathoholics 07:07
61.  Hana Rosenbergová 1988 SVK  Bratislava  Easyrun 07:17
62.-64.  Peter Juričko 1972 SVK  Bratislava  Liga Lanovka 07:32
62.-64.  Miloš Kuba Danaj 1976 SVK  Malženice   07:32
62.-64.  Richard Hrubala 1980 SVK  Trnava   07:32
65.-66.  Peter Kováč 1975 SVK  Pezinok  MK-700 07:38
65.-66.  Martin Drozd 1982 SVK  Žilina  Malofatranská stovka/Dynafit 07:38
67.  Martin Brejcha 1985 SVK  Bratislava  Devínska Nová Ves 07:40
68.-69.  Lukáš Dvonč 1986 SVK  Partizánske   07:48
68.-69.  Tomáš Ficek 1986 SVK  Partizánske   07:48
70.-71.  Boltežar Gregorič 1969 SVK  Lehota pod Vtáčnikom   07:50
70.-71.  Katarína Kováčová (4.) 1985 SVK  Trnava  BERNOHY.sk 07:50
72.  Ján Žila 1972 SVK  Bratislava  ALU 08:02
73.  Denisa Rakovská (5.) 1972 SVK  Bratislava   08:14
74.-75.  Ľubica Fenclová (6.) 1978 SVK  Bratislava  HO IAMES 08:15
74.-75.  Radovan Harach 1980 SVK  Bratislava   08:15
76.-77.  Martina Podhorcová (7.-8.) 1979 SVK  Šamorín   08:18
76.-77.  Alexandra Dubničková (7.-8.) 1984 SVK  Pezinok   08:18
78.  Michal Kubinec 1979 SVK  Bratislava  Fokle a fusakle 08:20
79.  Martin Olšiak 1978 SVK  Bratislava   08:21
80.-81.  Blažena Orošová (9.) 1972 SVK  Bratislava  Aj MYsme BEH :) 08:27
80.-81.  Stanislav Januška 1954 SVK  Trenčín   08:27
82.  Peter Verček 1975 SVK  Bratislava  Running Pussies 08:31
83.  Július Sabó 1980 SVK  Lučenec  Fokle a fusakle 09:02
84.  Martin Caltík 1986 SVK  Myjava   09:13
85.-86.  Barbora Sadloňová (10.) 1985 SVK  Bratislava  Nezávislosť Bratislava 09:38
85.-86.  Ivan Kadlečík (zadný voj) 1964 SVK  Veľké Kostoľany  ŠK Blava1928 09:38
DNF  Roman Kovačovič 1986 SVK  Bratislava   DNF
DNF  Marián Juhász 1983 SVK  Galanta   DNF
DNF  Barbora Kováčiková 1978 SVK  Bratislava  Slimáci na plný plyn DNF
DNF  Karol Kňava 1981 SVK  Bratislava  Slimáci na plný plyn DNF

KATEGÓRIA: ŠTAFETY

 Por.  Názov štafety Členovia štafety Krajina Čas
 1.  EMKO  Timotej Kelcsenyi, Matúš Jedinák, Rado Bobrik, Eduard Randl SVK 04:22
 2.  SHEruns meets HEruns :)  Petra Prekopová, Jozef Kotleba SVK 04:37
 3.  Guláš a pivo  Marcel Kuchárek, Ladislav Mazúr, Adrián Jágrik, Patrícia Jágrik Pristachová SVK 05:04
 4.-5.  PSA MIx Team 2  Ladislav Halász, Martin Mrva, Petra Charbulová Palkovičová, Gabriela Kudolová SVK 05:05
4.-5.  Shooting Stars  Mário Schrenkel, Ján Gajdošík, Soňa Vaneková SVK 05:05
6.  PSA MIx Team 1  Adriana Bírová, Peter Kukura, Martin Halász SVK 05:09
7.  Karpatské Chrty  Ján Čech, Kamil Mazán SVK 05:32
8.  Otec a syn  Dávid Šulko, Pavol Šulko SVK 05:44
9.  Metatron Capital  Petr Posker, Martin Rybár, Pavol Redler, Juraj Podracký SVK 05:57

 

TOPlist